Drevená pasparta

 

Drevená paspara je v podstate obrazová lišta, do ktorej je možné samostatne rámovať obraz. Jej plochý profil je však veľmi vhodný aj pre použitie, ako náhrada klasickej papierovej pasparty.

 

Umiestnenie v ráme je rovnaké ako pri použití jednoduchej papierovej pasparty. Je možné ju využit na rámovanie všetkých druhov vytvarných techník, predovšetkým však pre diela vyhotovené na plátne, sololite, ktoré sú opticky "tažšie".

 

Je možné si vybrať z dvoch šírok týchto drevených paspárt, 31 a 50 mm v rôznych povrchových prevedenich. Prí rámovaní do klasických obrazových líšt v kategóriách "Rámy na výtvarné techniky, Rámy na zrkadlá, Rámy zdobené/Blondelové" si vyberáte z ponuky paspárt v ponuke.

 

V kategórii "Rámy na objednávku" je výber/objednanie na základe vypísania kontaktného formulára a dohody na základe vašich požiadaviek. Povrchovú úpravu, zlátenie a farebný odtieň vám vyhotovíme podľa vášho opisu, prípadne doloženej fotografie obrazu. Šírky líšt sú v základných farbách 31 a 50 mm ale pri "rámoch na objednávku" vám ju vieme prisposobiť.

 

Drevená pasparta.Drevená pasparta

 

Príklad drevenej pasparty.Drevená pasparta tmavá

 

Jednoduchá drevená pasparta.Svetlá pasparta