Doručenie a platby

Obvyklá dostupnosť tovaru:

 

a) Obvyklá dostupnosť tovaru s termínom jeho expedície je od 2 dní do 10 pracovných dní. Jedná sa hlavne o tovar, ktorý nie je tovarom na mieru

b) Pri objednaní tovaru, rámov na mieru objednávaných prostredníctvom webovej aplikácie na výpočet ceny rámu s príslušenstvom umiestnenej na tomto online obchode záleží od množstva objednaného tovaru / rámov, ich zloženia, dostupnosti materiálu na ich výrobu a ďalších okolností, ktoré ovplyvňujú dĺžku výroby. Obvykle však dostupnosť tovaru s termínom jeho expedície je od 5 do 10 pracovných dní.

c) Pri objednaní tovaru, rámov na mieru objednávaných prostredníctvom kontaktného formulára umiestneného na tomto online obchode záleží od parametrov a požiadaviek zadaných kupujúcim, množstva objednaného tovaru, rámov, ich zloženia, dostupnosti materiálu na ich výrobu, technologických postupov výroby a ďalších okolností, ktoré ovplyvňujú dĺžku výroby. Obvykle však dostupnosť tovaru s termínom jeho expedície je od 3 do 6 týždňov.

d) Pri objednaní tovaru, rámov pri ktorých je uvedená informácia o výrobe rámu na mieru a jeho predpokladaná dĺžka dodania, tá závisí od dĺžky dodania rámu výrobcom. Dĺžka dodania je uvedená pri každom tovare / ráme zvlášť (obvykle však dostupnosť tovaru s termínom jeho expedície je od 5 do 10 týždňov).

 

Objednaný tovar zasielame kuriérskou službou na adresu udanú kupujúcim v objednávke. Pri dodávke na dobierku zaplatí kupujúci plnú sumu pri preberaní dobierky doručovateľovi zásielky. Pri platbe vopred bude zásielka expedovaná po prijatí platby na náš bankový účet (napr. bezhotovostným prevodom). Pri platbe cez platobnú bránu Comgate bude zásielka expedovaná po prijatí platby.

Poštovné, vrátane balného a vrátane poistenia, pre každú samostatnú objednávku je podľa nasledujúcej tabuľky:

 

Zoznam krajín do ktorých nie je možné zasielať tovar na dobierku: Poľsko, Maďarsko.

Uvedené ceny sú vrátane DPH platia pre Slovenskú republiku.

Ďalšie krajiny na vyžiadanie.

 

Platba:

  • dobierka,
  • Platba PREVODOM na účet : SK9709000000005172307044
  • online platba cez platobnú bránu

Poskytovateľ platobnej brány:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Online bankový prevod je platba prostredníctvom internetového bankovníctva s okamžitým potvrdením úhrady. 

Prehľad platobných metód:

Platby kartou – prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro.

Apple Pay – na platobnej bráne je možné zaplatiť pomocou Apple Pay. Služba sa zobrazuje používateľom Apple zariadení s prehliadačom Safari.

Google Pay – platobná brána podporuje tiež Google Pay, teda platbu kartou uloženou v Peňaženke Google.

Bankové prevody – platobná brána umožňuje online bankové prevody