O nás

 

Precízne a s     vyrobené rámy, ktoré splnia vaše predstavy.
 

    Sme rodinná firma, ktorá si vďaka láske k umeniu našla cestu k rámovaniu obrazov.
V oblasti rámovania máme 12 ročné skúsenosti a našimi rukami prešlo tisícky diel. Rámy z našej produkcie zdobia diela tých najlepších súčasných, ale aj minulých autorov slovenskej ale aj svetovej výtvarnej scény.

 

    Prostredníctvom tejto stránky by sme Vám chceli prinášať tú najlepšiu možnosť na zarámovanie Vášho diela, spomienok a tvorivosti , ale taktiež množstvo inšpirácie a rád.

 

     Predstavujeme Vám našu prácu a tie najlepšie možnosti ako adjustovať Vaše maľby, kresby, grafiky, fotografie a pod.

 

    Vďaka tvorivosti a láske k remeslu prinášame umelecké rámovanie s viac ako 30 profilmi rámov a veľkým množstvom spracovaní povrchových úprav a prevedení. Práca s drevom, starými rámarskými technikami, spôsobmi zlátenia a patinovania dáva vzniknúť neopakovateľným rámom, ktoré sú sami o sebe umeleckými dielami.

 

 Pre výtvarníkov ponúkame možnosť tvorby vlastných autorských rámov, taktiež výrobu rámov na požiadanie podľa Vašich predstáv.  Ak vlastníte staré rámy, ktoré potrebujú opravu, veľmi radi Vám s nimi pomôžeme. Vďaka tomu, že sa stále zdokonaľujeme v starých rámarských technikách vieme doplniť chýbajúce ozdoby na rámoch, poškodené patiny a pod.

 

    Neustále sa snažíme prinášať nové nápady, techniky a spracovania, ktoré posúvajú rámovanie vpred k Vašej spokojnosti.

 

Maľovanie rámovPrecízne vyrobené rámy na obrazyRámovaniu sa venujeme niekoľko rokovDoprajte svojim dielam prémiové rámyVýroba rámov na mieruModerné i klasické prevedenia rámovRučne robené rámyRôzne vzory a tvary rámovRámovanie s láskou