UMELECKÉ RÁMY

 

Hľadáte kvalitný rám pre Váše dielo? Umelecký rám je to najkvalitnejšie, čo Vám vieme ponúknuť.
Rámy sú vyrábané na mieru ku každému obrazu zvlášť. Po výbere profilu Vám rám do detailov prispôsobíme k obrazu pomocou zlátenia a farebného patinovania.
Prvým krokom je správne si vybrať vhodný profil, ktorý dokonale sadne na Váš obraz.
Máte záujem obraz len decentne zarámovať alebo si vyberiete mohutnejší rám a z obrazu spravíte neprehliadnuteľný prvok?
V ponuke si všímajte hlavne profily a rozmery vzoriek, všetko ostatné je meniteľné. Rám Vám nazlátime do zlata, striebra  alebo ponecháme bez zlátenia a farebnosť patiny je taktiež takmer neobmedzená.

Aký je rozdiel medzi klasickým a umeleckým rámovaním? Pri klasickom ráme si vyberáte z hotovej lišty, ktorú čo najbližšie dopasujete k obrazu. Pri umeleckom rámovaní je rám do detailov prispôsobený obrazu, nejedná sa o hotovú lištu ale lištu v surovom stave, ktorá sa zláti a farebne patinuje.
Ďalším veľkým rozdielom je spojenie v rohoch rámu. Kým u klasického rámovania sa lišty spájajú v rohoch na tupo sponami, kde je viditeľný spoj. Pri umeleckom rámovaní je každý roh pred povrchovou úpravou zatmelený, tak aby bol z rámu jeden celok  a teda spoje nevidno. Pre väčšiu trvácnosť sú zo zadnej strany rámu nalepené a pribité spevňovacie trojuholníky z HDF materiálu. Takže ani pri prípadnom páde sa Váš rám nerozpadne.

Pozrite si našu ponuku a v prípade potreby Vám veľmi radi a ochotne pomôžeme pri jeho výbere.
Obraz Vám na požiadanie vieme graficky vložiť do vybraného rámu, pošleme na emailovú adresu a takto zjednodušíme Vaše rozhodnutie.

 

Obrazový rám Secesia biela

Sklad: Na objednávku
kód: B1

64,85 €

+

Obrazový rám Blondel čierny

Sklad: Na objednávku
kód: C S1

64,85 €

+

Obrazový rám Blondel zlatý

Sklad: Na objednávku
kód: C Z1

64,85 €

+